Skip to content

Futbolas virtuvėje

Futbolas virtuvėje

Nuotrauka iš svetainės www.averba.com.ua

Čia gal vyrams bus truputį suprantamiau, bent pradžia, o po to aišku jau bus visiems. Tikriausia, ne vienas vyrukas žino tokį krentančio daikto “sugavimo” būdą, kai atkiši koją ir tuo sušvelnini smūgį į žemę. Savo mobilų jau gal tris kartus nuo terkštelėjimo į asfaltą išgelbėjau.

Taigi, vakar į svečius atėjo kaimynas. Sėdim virtuvėje, vyną geriam, šnekamės. Užsimaniau vandens, atsikėliau pasiimti stiklinės. O ana, rūpūžiokė, iš rankos išslydo ir krenta sau ramiai, visa tokia sudužti pasiruošusi. Aš refleksiškai atkišu koją, viskas vyksta labai greitai   –   neišlaikau lygsvaros, pakrypstu į priekį ir stipriai mosteliu atkišta koja bei galingu smūgiu pasiunčiu stiklinę į sieną. Spyris, kaip per tikras futbolo varžybas, tik, vietoj kamuolio ir vartų  –  stiklinė ir siena. Šukės akimirksniu, tarsi skeveldros sprogus granatai, išsilaksto po visą virtuvę. O ko norėti: mostelėjimas visai rimtas!

Nusikeikiu, pasižiūriu į kaimyną, o ans toks pasimetęs visas. Po akimirkos atsitokėjęs prataria:

 –  Na nieko sau! O taviškė nieko nesako, kad stiklines į sieną daužai?

 –  Aš netyčia.

 –  Atrodė, kaip tyčia. Tarsi pasigirti norėdamas, kad, va, tipo, darau namuose ką noriu, net stiklines į sieną spardau…

Pasijuokėm, po to šlaviau ir siurbiau. Nors, šiandien dar kažkas traška, kai virtuvėje vaikštai. Maži, blizgantys  įvykio liudininkai.

Jums turėtų patikti „Kūčių paslaptis“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Dalinkitės

Komentuokite