Pradžia » Visi įrašai » Feisbuko bėdos

Feisbuko bėdos

Tags:
Kalbėsiu savo vardu: man nemaloniausi ir kvailiausi du dalykai.
Pirmas
Buki sveikinimai gimtadienio proga, kai tau feisbukas kiekvieną dieną įkyriai primena, kiek ir kokių draugų šiandien švenčia šią šventę, o tu, kaip inteligentiškas žmogus, tarsi privalai juos pasveikinti. Sveikinimo procedūra išlengvinta iki begalybės, tu užtrunki vos kelias sekundes, o už tai solenizantas į savo “sieną” gauna begalę kvailų palinkėjimų su dar kvailesnėmis nuotraukomis iš, praktiškai, nepažįstamų žmonių. Toks vaizdas, kad tas, kas sveikina, tave kažkaip tai ypatingiau gerbia, žavisi tavimi, rodo tau dėmesį. Nieko panašaus: tai tarsi pareigos atlikimas, kad “nepagalvotų, jog negerbiu” ar pan. Tikrai nuoširdūs tikrų draugų sveikinimai skęsta šiukšlių jūroje ir tu jau iš tikrųjų nežinai, ar tavo draugas tave prisiminė, ar ne. O tavo FB siena po gimtadienio atrodo, kaip laidotuvių biuro reklama – kvailos gėlių puokštės, “prasmingi” žodžiai, žodžiu, kaip prie karsto.
Antras pats kvailiausias dalykas, tai galimybė “rodyti dėmesį” asmeniškai, per messenger’į. Ypač tai aktualu artėjant visiems žinomoms šventėms, kai tavo telefonas nuo ryto iki vakaro pypsi, o peržvelgęs žinutes, pamatai, kad tai tik buki banalūs “palinkėjimai”… Dar viena teroro rūšis – “patarimai” ar “įdomūs video”. Susidaro įspūdis, kad tu esi atsiskyrėlis, kuris niekuo gyvenime nesidomi, tačiau būtinai atsiranda geradaris, kuris tavimi pasirūpins: atsiųs “įdomių” nuorodų, pasakojimų, “prasmingų” sentencijų.
O pats nemaloniausias dalykas: asmeniškai prašinėti “pabalsuoti” už kažkieno vaikelius, dalyvaujančius piešimo konkurse, šunelio ar katuko nuotrauką, kuri, pasirodo, taip pat konkurse ir t.t. ir pan. Čia yra dugnas.
Kartoju, tai mano asmeniniai pamąstymai, tikiu, kad daug kas turi ir kitokias nuomones. Beje, kiekvienas savo FB drauguose turi tą “auksinį” draugų ratelį, kuriam leidžiama daugiau, nei likusiems ir ant šių, tikrai įdomių žmonių, nepykstama nei už sveikinimus, nei už asmenines žinutes bet kuriomis temomis.

Komentuokite