Skip to content

Fantastika!

Tags:
Kadaise klykiau: karo jums reikia, kad jau nieko gyvenime nebesusivokiat!
Ta prasme, kad jau taip buvo visokios „teisės“ ir nesąmonės (tipo veganizmo ir įvairių „dvasingumų“) išplitusios, jog jau buvo laikas pagyventi kiek sunkesnėmis, ekstremaliomis sąlygomis. Nes tada, dažniausia, smegenys atsistato į savo vietą, varžteliai užsiveržia, pasidaro gyventi jau kiek ir aiškiau.
Daug ir nereikėjo: nedidelio karantinuko, kad pradėtume kalbėti tik apie tai, kas iš tikrųjų reikšminga ir prasminga.
Taigi, kaip nebūtų keista, tačiau vaivorykšė su savo amžinai verkiančiais teisių ieškotojais, nebedomina. Šūds, pasirodo jie buvo – nereikšmingi ir niekam neįdomus, o dabar dar ir be dėmesio liko.
Matote, galima gyventi ir be jų kasdienių paverkšlenimų, be tolerancijos paieškų ir kitokio šlamšto!
Politikų rietenos, pasirodo, taip pat nieko bendro su realybe neturi: kad jie vagia ir apgaudinėja, aišku ir be rietenų, be didesnių diskusijų tad, daugiau gilintis nėra noro. Klausimas išspręstas.
Prekės, pasirodo, taip pat gali būti reikalingos ir bevertės. Išpūstos mados, milijonai keistų naujų drabužėlių, pasirodo, gali palaukti, o, ir kaip nebūtų keista, be jų galima visai normaliai egzistuoti, o savo stilingumą įmanoma parodyti net su paprasta marlės kauke! Ir nereikia tūkstančius kainuojančių drapanėlių, rankinukų!
Mityba, pasirodo, turi būti paprasta ir normali: juk žinoma, kad geriausias pneumonijos priešnuodis yra riebalai – sviestas ir kitokie gyvūnų taukai, tad, klausimas dėl mitybos taip pat galutinai išspręstas, ir ne smegenų iškrypėlių naudai. Suprantate, apie ką kalbu.
Alkoholis, pasirodo, visai naudingas ir reikalingas daiktas, visai ne toks, kokį jį mums ilgą laiką piešė pseudoblaivinykai su aurelijumi priešaky. Ramina, pasirodo, nervus, stiprina širdį ir… Ai, ilgai neaiškinsiu – tiesiog atkreipkite dėmesį, kad jis labiausiai perkamų prekių dešimtuke. Žodžiu, tokia realybė ir kaip besispjaudytum ar pyktum – žmonėms jo, alkoholio, reikia. Beje, taip buvo visais laikais, tik alko fanatai smarkiai jau klykdavo, neleisdavo realybei pasirodyti.
Visi suprato, kaip smagu yra judėti, sportuoti, kaip nemalonu būti užsidarius ir tyliai persti prie TV ekranų. Kaip senaisiais laikais, visi veržiasi į gamtą: mišką, paupį, o kas turi kiemus – nori būti lauke. Kompas, pasirodo, jokia realybės alternatyva, o tik įrankis gauti informacijai ir išsakyti savo nuomonę, požiūrį. Gamtoj geriau.
Karai Sirijoje nebedomina, pabėgėliai Turkijos – Graikijos pasienyje taip pat sėkmingai gyvena be mūsų ir visos Europos dėmesio. Liūdna jiems, juk norėtųsi, kad jų reikalavimai būtų išgirsti, tačiau, deja, jie niekam nebeįdomūs.
Retas kalba apie naftos kainas, dar rečiau diskutuojama apie virtualias valiutas. Auksas. Kas perka auksą? Ar prisipirkus aukso suteikiam garantija, jog niekuo neužsikrėsi?
Niekas nebeplanuoja užsienio kelionių. Pasirodo, turime ir savo žemę, savo šalelę ir, duokdie, kad tik ją galėtume laisvai lankyti tai jau bus didžiausia laimė. O anksčiau apie tai net negalvota…
Viskas, po truputėlį, stoja į savo vėžes, į tas vėžes, į kurias mus kreipia gamta bei realybė. Sklaidosi tamsos šydas, tą realybę gaubiantis, nors daug kam, kaip tikriems vampyrams, geriau egzistuoti nežinios ir melo rūke, tad, jiems šis prašviesėjimas bus skausmingas.
Tačiau daugumai žmonių šis sukrėtimas bus tik į naudą. Geriau net fantastiniame romane nesugalvosi!

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite