Skip to content

Didelė tikimybė, kad tai bus jūsų mirties priežastis: ką daryti, kad ji sumažėtų iki nulio?

augaliniai aliejai,augaliniai aliejai nuodas,mirties priežastis,trečioji mirties priežastis,trečioji vieta skirta,perteklinis antsvoris,kaip išvengti mirties

Lašiniai: valgykite juos ir būsite amžinai jauni bei sveiki! Nuotrauka iš asmeninio albumo

Apie tai kalbėjau jau prieš gerą dešimtmetį, o svarbiausia, kad tai suvokiau aš pats.

O dabar jau begalės to įrodymų, mokslinių ir iš žmonių patirties.

Taigi, mokslininkai apibrėžė, kas sukelia didžiausią tikimybę kuo greičiau atsisveikinti su šiuo pasauliu.

Pirmoje vietoje: perteklinis antsvoris. Ne šiaip koks, nedidukas, bet labai didelis antsvoris. Putliems žmonėms nėra ko pergyventi, tai ne apie juos. Kalbama apie itin nutukusius asmenis, turinčius dešimtis kilogramų viršsvorio.

Antroje vietoje: intensyvus rūkymas. Taip, ne nedidelis pasimėgavimas, bet, kai per dieną surūkai pakelį, du, tris ar dar daugiau.

O štai trečioji vieta skirta… Nepatikėsite. Apie tai aš pasakojau jau senovėj – mažai kas tikėjo. Žinau, nepatikės ir dabar. Bet man tai nėra svarbu.

Taigi, trečioji vieta pagal galimybę jus nugabenti į Anapilį skiriama VISIEMS AUGALINIAMS ALIEJAMS, išskyrus alyvuogių, kokoso ir tikrą palmių. Pastarieji labai naudingi.

Kalba eina apie saulėgrąžų, sojų, medvilnės, rapsų, sėmenų aliejus. Tai yra nuodas, uždelsta bomba, o ypač aktyvuojasi, kai tie aliejai yra kaitinami. Omega 6 rūgštys, dominuojančios šiuose aliejuose, sukelia ir palaiko visus organizme vykstančius uždegimus, taip pat “parodo” kelią vėžinėms ląstelėms, mat anos labiausiai ir mėgsta uždegimines vieteles.

Jei skauda sąnarius, o jūs dar pakankamai nesenas, labai ir labai tikėtina, kad vartojate “sveikus” ir gerai išreklamuotus augalinius aliejus.

Mūsuose yra tik keli realiai naudingi ir sveikatai palankūs riebalai, kuriuos išvardinsiu:

sviestas;

tyras alyvuogių aliejus. Aišku, atvežtinis, tačiau jo yra;

kiaulių taukai;

jaučio taukai;

avies taukai;

naminių ir laukinių paukščių taukai (ypač naudingi, jei paukštukai auginami ekologiškai);

lydytas sviestas ghi (nors grynas sviestas sveikiau);

kokoso taukai (tačiau ribotai, mažais kiekiais);

žuvies taukai ( tik kokybiški ir nedideliais kiekiais);

palmių aliejus, tik reiktų žinoti, kad tik tas, kuris gaunamas spaudžiant šaltuoju būdu ir niekuo neatskiestas. Tokio sunku gauti.

Augalinis aliejus toks kenksmingas, kad cukraus vartojimas, lyginant su aliejaus vartojimu, lieka kažkur dešimtoje vietoje. Taip, aš neapsirikau: sėdėti ant cukraus adatos yra kur kas mažiau kenksminga, nei vartoti augalinį aliejų.

Iš esmės, šiame aliejuje gražus tik žodelis – “augalinis”, nes mes įpratę, kad viskas, kas susiję su augalais, yra gražu ir sveika.

Daugiau nieko gražaus ir gero šioje mašininėje alyvoje nėra.

Ir, primenu: jau yra dešimtys tai patvirtinančių mokslinių darbų, atliktų stebėjimų ir tyrimų, tad, mano nuomonės apie šių aliejų kenksmingumą nepakeis nei vienas komentaras. Aš suprantu, kad didžioji žmonių dalis yra stipriai suklaidinta ir jau “įsisavintos” žinios stipriai įaugusios smegenyse, kažką keisti tikrai sunku ir, galbūt, nemalonu.

Postukas žmonėms, nepatenkintiems esama savo organizmo padėtimi ir norintiems kažką keisti.

O keičiant labai svarbu žengti teisingus žingsnius, ypač pirmuosius.

Nieko tokio, jei jūs tokius aliejus naudojote, to jau nepakeisi, kas buvo  –  tas pražuvo. Tačiau dabar jau žinote, todėl laikas sustoti ir pradėti maitintis kur kas sveikesniais riebalais. 

Dėmesio: pateikta informacija atspindi mano asmeninį požiūrį ir jokiu būdu negali būti taikoma savarankiškam gydymuisi. 

Gal jums bus įdomu: Kepenų valymas aliejumi ir sultimis: kas vyksta organizme?

Komentuokite