Skip to content

Degtinė „VAKCINA“. Pagaminta Ukrainoje

Degtinė vakcina

Alkoholinis gėrimas pavadinimu „Vakcina

Ukrainoje pradėta gaminti degtinė daug ką pasakančiu pavadinimu “Вакцина” (liet.  –  vakcina). Ant etikečių nurodyti vitaminai, kuriais, anot gamintojų, praturtintas šis alkoholinis gėrimas. 

„Vakcinos“ receptūros ypatumą sudaro sveikatai palankūs ingredientai, kuriuose gausu vitaminų A, C ir E, ir natūralūs raudonųjų varnalėšų uogų, medaus, imbiero, citrinų ir apelsinų komponentai. Tuo pačiu degtinė yra itin švelni, lengvai geriama ir be jokio ryškaus skonio.

“Produkto išvaizda žavi savo tiesmukumu. Modernaus madingo dizaino buteliukas ir etiketė suteikia patikimumo produkto kokybe iliuziją, o kai kurie dizaino elementai sukurti su skoningu humoru, kuris pabrėžia „virusinį“ prekės ženklo pobūdį“, – nurodo gamintojai.

Gaminamos dvejos “Vakcinų” pozicijos, kurių sudėtis idealiai tinka klasikinės baltosios degtinės mėgėjams:

Pasak kūrėjų, „Vakcina Nr. 1“ gavosi tikrai ypatinga. Aromatinių imbiero ir medaus spiritinių gėrimų, erškėtuogių vaisių, eterinio aliejaus ir citrinos proporcijos puikiai formuoja švelnų degtinės skonį, ypatingą aromato harmoniją ir norą dar kartą paragauti šio gėrimo.

„Vakcina Nr. 2“ – šioje degtinėje naudojamas imbiero, aromatinių eterinių aliejų spirito, apelsinų ir varnalėšų užpilas. Dėl to jo skonis tampa švelnesnis, aromatas – sodresnis.

Gėrimas Ukrainoje kainuoja apie 90 grivinų (2.94€)  –  talpa 0.5l

Primename, kad padidintas alkoholio vartojimas kenkia jūsų sveikatai ir šeimos gerovei

Šaltinis

Norite sužinoti, Kuriuose pasaulio regionuose žmonės dažniausiai sulaukia 100 metų?

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite