Skip to content

Chirurgas, operavęs jauną skiepų auką: „nieko panašaus nesame matę”

Chirurgas, operavęs italų merginą Camillą Canepą, kuri mirė būdama 18 metų nuo vakcinos poveikio, teigė, kad niekada nėra matęs nieko panašaus. „Tai nėra normalu”, – pridūrė jis.

Camillą Canepą operavo San Martino ligoninės neurochirurgijos ir neurotraumatologijos klinikos vadovas Gianluigi Zona: „Niekada nebuvau matęs smegenų, paveiktų tokios didelės ir sunkios trombozės„.

Tą vakarą San Martine budėjo neurochirurgas Alessandro d’Andrea, kuris prie operacinio stalo taip pat pasikvietė vyriausiąjį gydytoją. „Nusprendėme atlikti dekompresinę kraniotomiją, kurios metu atveriama kaukolė, kad sumažėtų vidinis spaudimas.”

Chirurgas, operavęs jauną vakcinos auką: "nieko panašaus nesame matę"

Camilla Canepa

Zona papasakojo savo patirtį: „Visi veniniai sinusai buvo užblokuoti trombų – tokio scenarijaus per daugelį savo darbo metų šioje profesijoje dar nebuvau matęs. Įsivaizduokite veninį sinusą kaip upę slėnio viduryje, kur susilieja keli upeliai. Jei vandens srauto viduryje pastatoma užtvanka, upė išsiplečia, o intakai nebegali nutekėti toje vietoje, todėl slėgis pakyla aukštyn upe.

„Nesu nei virusologas, nei epidemiologas, nei koroneris, bet atsižvelgiant į vaizdą, kurį mačiau mergaitės galvoje, akivaizdu, kad turime reikalą su kažkuo, kas nėra normalu.”

Mirusios 18-metės tėvai žiniasklaidai pasakojo: „Ji nesirgo jokia liga”. Praėjusią savaitę Genujos prokuroras, koordinuojantis vykdomus tyrimus, Pavijos koroneriui nurodys atlikti po skiepo mirusios aštuoniolikmetės Camilla Canepa kūno skrodimą. Teigiama, kad mergina sirgo lėtiniu trombocitų trūkumu, „šeimynine autoimunine trombocitopenija”. Tai tyrėjai sužinojo iš pirmųjų gydytojų pranešimų.

Tačiau mergaitės šeima, kuriai padeda advokatas Angelo Paone, šiuo klausimu yra tvirta. „Kamilė nesirgo jokia liga”, – aiškino jų advokatas. Jų teiginį pagrindžia dvi skirtingos kompiuterinės tomografijos. Jai buvo atliktos dvi skenogramos, ir po pirmosios, kuri neparodė besitęsiančios trombozės situacijos, ji buvo išrašyta, tačiau po antrosios, parodžiusios, kad jos sveikata pablogėjo, iš karto perkelta į ligoninę.

Mergaitė atvyko į Lavanijos ligoninės skubios pagalbos skyrių birželio 3 d., praėjus vos savaitei po „AstraZeneca” injekcijos. Ji skundėsi stipriais galvos skausmais.

Canepa, kilusi iš Sestri Levante miestelio Ligūrijos regione, buvo paskiepyta per „atvirų durų dieną”, skirtą vyresniems nei 18 metų jaunuoliams. „AstraZeneca” skiepas buvo patvirtintas visiems vyresniems nei 18 metų asmenims, tačiau Italijoje jis rekomenduojamas tik vyresniems nei 60 metų asmenims dėl sąsajų su keliais kraujo krešulių susidarymo atvejais jaunesniems žmonėms.

Camillos atvejis sukėlė susirūpinimą jauniems žmonėms, kurie anksčiau norėjo pasiskiepyti, kad gautų „Žaliąjį pasą” arba vakcinos pasą, leidžiantį keliauti ir dalyvauti masiniuose renginiuose.

Šaltinis: https://ilpiccolo.gelocal.it/trieste/cronaca/2021/06/14/news/il-chirurgo-che-ha-operato-camilla-morta-a-18-dopo-il-vaccino-una-cosa-mai-vista-non-e-normale-1.40389792

Komentuokite