Skip to content

Atsibodo!

Atsibodo diskutuoti su vakseriais – antivakseriais, tik noriu atsakyti į porą vakserių mylimų teiginių.
„Tegul antivakseriai pasirašo, kad atsisako gydymo, jei bus kokie sveikatos sutrikimai dėl koronos“.
Į šį teiginį atsakau: aš sutinku (nors nesu antivakseris, bet ok, tegul), su sąlyga, kad pasiskiepiję padarys tą patį. Jei jiems vakcina nepadės, lai ir jie nedrįsta kreiptis į medikus. Tiesa, dar galėtų pasirašyti rūkaliai, alkoholio vartotojai, cukraus bei baltų miltų mėgėjai, ne vietoje einantys per gatvę ir sportininkai (daug traumų).
Antras teiginys.
„Juos visus reikia sužymėti (antivakserius), kad visi matytų, kad gatve eina idiotas“
Šis siūlymas – nėra naujas. Kadaise Vokietijoje gyveno toks Adolfas, kuris su savo partija taip pat nusprendė, kad reiktų sužymėti „kitokius“, jog visa nacija matytų, kas jų tarpe vaikšto ir gyvena. Po to apetitai augo: iš pradžių tuos „kitokius“ uždarė į getus, dar vėliau – į koncentracijos stovyklas ir, galų gale, su nebyliu savo šalies patriotų pritarimu, pradėjo juos deginti.
Vėliau, „kitokie“, tie, kurie išliko, įsteigė savo valstybę ir dabar su jais turi skaitytis visas pasaulis, o Adolfo palikuonys iki šiol nežino, kaip čia gražiau ir mandagiau atsiprašius bei atsipirkus.
Taip sakant, smurtas pagimdė stiprų, nenugalimą priešą. Taigi, vakseriai, pabandykite žymėti žmones: net nepajusite, kaip atsidursite istorijos ir net fiziniame savartyne.
O šiaip norisi draugiškai pasakyti: skiepykitės į sveikatą, nors ir kas savaitę, būkite sveiki ir stiprūs, tik atsipiskite nuo kitaip galvojančių!
***

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite