Skip to content

Apie „Unfollow 15min“ griūtį

Pasižiūriu pripuolęs vakar feisbuką (juk reikia sekti tautos aktualijas!), žiūriu, baisi žinia!
Feisbukas užblokavo grupę „Unfollow 15min“!
Ojėzaumarijakokianetektis!
Kažkada buvau pakviestas į šią grupę ir su malonumu jungiausi, nes, esu nuo 15min nukentėjęs, tad, maniau, rasiu kažkokių normalių patarimų ar visi urmu skelbsim 15min portalo boikotą.
Deja, ten aptikau tiek sąmokslo teorijų, kad kelioms sekundėms net nustebau, kaip aš, iki šiol gyvas ir sveikas ir dar masonų nesuvalgytas!  Be abejo, tą ne visai mąstančių žmogelių valdomą laivą (anot Petkevičiaus) iš karto palikau, nes su ne visai mąstančiais diskutuoti ir dėl kažko tartis neįmanoma.
Kodėl sakau, kad grupę valdė ne visai mąstanti tautos dalis? (jokių priekaištų eiliniams nariams neturiu, tik grupės organizatoriams)
Pagalvokite patys.
Ne, geriau pabandykite įsivaizduoti. Jūs metų metus statote rūmus, puoselėjate juos ir, žinoma, rūmuose egzistuoja tam tikros jūsų nustatytos taisyklės. Nes rūmai yra jūsų. Vienam susitvarkyti yra sunku, todėl įdarbinate patikėtinį – gal pagal pažintis, o gal ir ne: koks kieno reikalas? Nes rūmai ir toliau jūsų. Ir štai, kažkokie žmonės paprašo jiems išnuomoti vieną rūmų menę: jūs sutinkate ir leidžiate naudotis nemokamai. Beje, šią menę prižiūri jūsų patikėtinis, tas, kurį neseniai nusisamdėte pagal pažintis arba ne.
Į menę prieiną minios skirtingų žmonių, o menės laikinieji savininkai pradeda agituoti sukilti prie tą samdytą rūmų valdytoją. Valdytojas pasiskundžia jums, o jūs atimat teisę nuomotis menę, nekviestus svečius išvejate lauk. Nes jie norėjo griauti jūsų menę, o po to, gal ir jūsų rūmus.
Jūs neturi nieko prieš, jei tai jie darytų iš kitos vietos, tačiau tokios destrukcijos savo noru ir savo rūmuose jūs neleisite. Galbūt oficialiai jūs deklaruojate toleranciją, tačiau realybėje saugote savo turtą ir vadovaujatės savo susigalvota tvarka. 
Jūs nesate kvailys (nors taip galite atrodyti kitiems), kad į savo lovą įsileistumėte nuodingą gyvatę. O štai buvusiems menės svečiams, tai margai publikai, tai nepatiko: dabar jie keikia jus išsijuosę, visais įmanomais būdais ir ant kiekvieno kampo.
Netgi grąsinasi nuomotis naują menę, aišku, jau kitu pavadinimu ir toliau bandyti griauti jūsų rūmų pamatus!
Tai normalių žmonių reakcija ir pažadai?
Niekaip to negalėčiau pasakyti.

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite