Skip to content

Antverpeno zoologijos sode dviem begemotams atlikti Covid testai buvo teigiami

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

dviem begemotams

Antverpeno zoologijos sode gyvenantys begemotai, kuriems neseniai atliktas Covid-19 testas buvo teigiamas. Nuotrauka: Antverpeno zoologijos sodas/Reuters

Belgijos Antverpeno zoologijos sode dviem begemotams nustatytas teigiamas Covid-19 testas, ir tai gali būti pirmieji užregistruoti šios rūšies užsikrėtimo atvejai, pranešė zoologijos sodo darbuotojai.

Keturiolikmetei Imani ir keturiasdešimt vienerių metų Hermien nebuvo jokių simptomų, išskyrus slogą, tačiau zoologijos sodo administracija nusprendė begemotus karantinuoti. 

„Mano žiniomis, tai pirmas atvejis šiai rūšiai. Pasaulyje šis virusas daugiausia buvo užregistruotas tarp žmogbeždžionių ir kačių”, – sakė zoologijos sodo veterinarijos gydytojas Francis Vercammenas.

Manoma, kad koronavirusas perėjo nuo gyvūno ant žmogaus, taip pat yra įrodyta, kad žmonės gali užkrėsti gyvūnus.

Naminiai gyvūnai, įskaitant kates, šunis ir šeškus, užsikrėtė po kontakto su jų šeimininkais, o zoologijos soduose užfiksuoti didžiųjų kačių, ūdrų, primatų ir hienų užsikrėtimo atvejai. Liga taip pat išplito menkių fermose ir tarp laukinių gyvūnų, pavyzdžiui, elnių.

Antverpeno zoologijos sodas tiria protrūkio priežastis. Nė vienam iš zoologijos sodo darbuotojų pastaruoju metu Covid simptomai nepasireiškė ir nebuvo nustatyta teigiamų viruso testų.

Neseniai skelbėme, kad Vietname 120 vaikų hospitalizuoti, sustabdytas vienos „Pfizer“ vakcinos partijos naudojimas

Šaltinis

Komentuokite