Skip to content

Alkoholinė gira

alkoholinė gira

Asociatyvi nuotrauka

Čia vienas vyras jotūbėj paskelbė alkoholinės giros receptą. Įdomiausi žiūrovų, kurie pasinaudojo receptu, komentarai. Štai keletas jų.

Tiesą pasakius, skaičiau ir verkiau.

“… nuostabi gira! Išgėriau litrą, ištriedžiau tris! Štai iš kur atsiranda materija  –  iš giros!…”

“… pagal autoriaus receptą išviriau girą. Kai subrendo, paragavau. Po 15 minučių pajutau, kad pilve viskas gurguliuoja, staigiai nubėgau į tualetą, suspėjau… Staiga išgirdau pokštelėjimą, pamaniau, kad užpakalis suplyšo, pradėjo svaigti galva ir aš 2  –  3 minutėms netekau sąmonės. Kai atsigavau, kūno apačioje pajutau šilumą ir nedidelį spaudimą, supratau, kad pamiršau nusimauti kelnes. Rezultatas: visi drabužiai skalbyklėje, o aš niekaip nuo balto keramikinio arklio nulipti negaliu, jau 2 valandas sėdžiu. Toks vaizdas, kad iššikau visus svarbiausius vidaus organus, o šiaip gira skani, dėkoju autoriui už įdomų receptą…”

“… paruošiau vyrui girą pagal Jūsų receptą. Savaitgalį jis vienas namuose liko. Pasakoja: atsiguliau ant sofutės, pasidėjau šalia kompą  –  ilsiuosi, girą gurkšnoju. Ir tada jis užsimanė pirstelt. Na, sako, namuose vienas, ko nepirstelt? Žodžiu, pirstelėjo iš širdies ir apsišiko. Sako, nuo vaikų darželio laikų tokio bajerio nebuvo. Dėkoju Jums už šiltus vaikystės prisiminimus. Gira  –  jėga! Rekomenduoju…”

Jums garantuotai patiks trumpas anekdotas „Abipusis rūpestis“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Dalinkitės

Komentuokite