Skip to content

9 mirtini moterų teiginiai

 

„Gerai”

Tai žodis, kurį moterys naudoja baigti ginčui, kuomet jos yra teisios ir tau reikėtų užsičiaupti.

„Penkios minutės”

Jei ji rengiasi, tai reiškia pusė valandos. Penkios minutės iš tikrųjų yra penkios minutės tik tada, kai tau buvo duotos dar penkios minutės pažiūrėti varžybas prieš padedant tvarkytis namuose.

„Nieko”

Tai tyla prieš audrą. Tai kažką reiškia ir tu turėtum vaikščioti ant pirštų galiukų. Ginčas, kuris prasideda dėl nieko, dažniausiai baigiasi žodeliu „gerai”.

„Pirmyn!”

Tai iššūkis, o ne leidimas. Nedaryk to!

Garsus atodūsis

Iš tikro, tai yra žodis, dažnai nesuprantamas vyrų. Garsus atodūsis reiškia, kad ji mano, kad tu esi idiotas ir mąsto, kodėl ji švaisto laiką stovėdama čia ir ginčydamasi su tavimi dėl „nieko”. (žiūrėti žodelio „nieko” paaiškinimą).

„Viskas tvarkoj”

Tai vienas iš pavojingiausiu pareiškimų, kokius tik moteris gali ištarti vyrui. „Viskas tvarkoj” reiškia, kad ji nori ilgai ir smarkiai pagalvoti prieš nuspręsdama kaip ir kur tu sumokėsi už savo paskutinę klaidą.

„Ačiū”

Moteris tau dėkoja, nieko neklausinėk ir nenualpk. Tiesiog pasakyk prašau. (čia reikia pridėti paaiškinimą – tai tiesa, jeigu ji nesako „Labai ačiū“ – tai GRYNAS sarkazmas ir ji tau visiškai nedėkoja. JOKIU BŪDU nesakyk „Labai prašom“. Tai iššauks „Tiek to“).

„Tiek to”

Moters būdas pasakyti „Eik na***!”

„Nesirūpink dėl to, aš pati”

Dar vienas pavojingas teiginys, reiškiantis, kad moteris keletą kartų prašė vyro kažką padaryti, bet dabar tai daro pati. Tai vėliau atsilieps, kai vyras paklaus „Kas negerai?“ Moters atsakymas : žiūrėti paaiškinimą „nieko”.
Interneto tautosaka, paruošė Saulius Veržikauskas

Komentuokite